FOR BEAUTY 9.-10.10.2020 Praha-Letňany

I když dnešní doba veletrhům příliš nepřeje, rozhodli jsme se podzimního veletrhu FOR BEAUTY konaného 9.-10.10.2020 zúčastnit, pokud se tedy situace dle nařízení Vlády ČR nezmění.

Jako poděkování za vaši přízeň bychom vám rádi nabídli volnou vstupenku na tuto akci. V případě zájmu si o vstupenku můžete napsat na mail: tanacosmeticsCZ@gmail.com. Odkaz na její stažení vám rádi zašleme. Vstupenku v tištěné formě v případě zájmu přiložíme k vaší objednávce, kterou můžete vytvořit zde: https://ipmakeup.com/e-shop/

Navzdory nařízení o nošení roušek existují výjimky, kdy je možné roušku odložit a jednou z nich je prezentace líčení. Na našem stánku TANA Cosmetics CZ se opět můžete nechat nalíčit nebo si kosmetiku vyzkoušet.

V tomto ohledu se pro nás mic nemění, desinfekce a čištění štětců i rukou bylo pro nás vždy samozřejmostí.

Zpráva PVA EXPO PRAHA

Veletrh For Beauty konaný v areálu  je organizován v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatření, které jsou dána Vládou ČR.

V rámci areálu PVA EXPO PRAHA jsme připraveni zabezpečit stavebně oddělené sektory na každou nařízenou okamžitou kapacitu. Tím bude i zajištěna oddělenost návštěvníků ve vnitřních prostorech, jak udává nařízení. Připravujeme detailní informovanost a navigační systémy vč. navýšení obslužného personálu pro co největší komfort návštěvníků a vystavovatelů.

Areál PVA EXPO PRAHA je již od jara 2020 připraven na častější desinfekci společných prostor, zabezpečeny jsou pro návštěvníky a vystavovatele stojany s desinfekcí rukou. Areál se rozkládá na celkové velikosti 105 000 m² a díky prostupnosti hal je zajištěna cirkulace čerstvého vzduchu i v uzavřených prostorách.

Omezení týkající se všech návštěvníků i vystavovatelů bude spočívat zejména v nutnosti zakrytí dýchacích cest, což bude ze strany Areálu evidováno přímo určenými osobami již na vstupech do Areálu a následně ve výstavních a vstupních halách. Současně pokud by byly podmínky více zpřísněny a nutností by bylo znát všechny účastníky akce. Jsme na to systémově připraveni.

For Beauty
Pozvánka na veletrh kosmetiky