NEZAPOMENUTELNÝ SVATEBNÍ DEN

Jak udělat váš svatební den nezapomenutelný?

Je spousta věcí, které je nutné udělat, aby ve svatební den bylo vše dokonalé. Je za tím mnoho práce a stráveného času. Co vlastně zbude z toho velkého úsilí po uplynutí vašeho dne “D” ? Zůstanou vzpomínky ve vaší mysli, ale také na svatebních fotografiích, díky kterým si tento jedinečný den můžete připomenout vy i vaši blízcí kdykoli budete chtít. Jedná se o neobyčejný den, na který budete vzpomínat do konce svého života a proto je důležité, aby se stal nezapomenutelným. K tomu samozřejmě přispějí i lidé, se kterými spolupracujete.
Minimálně se třemi důležitými body můžeme ve váš svatební den pomoci.
1. Dobrá volba fotografa
Základem je šikovný fotograf schopný zachytit okamžiky vašeho štěstí originálním způsobem.
 

2. Dokonalá vizáž pro nevěstu
Líčení a účes musí vypadat dobře na fotkách i ve skutečnosti a také by mělo vydržet po celý den.

3. Luxusní vůz s řidičem
Zbývá ještě třešnička na dortu. Něco, co upoutá pozornost na první pohled a zároveň najde i další využití. Právě touto třešničkou může být luxusní vůz, který Vás odveze na obřad a následně i na místo, kde pořídíte kouzelné fotografie. Kromě limuzíny Rolls – Royce Silver Seraph je v nabídce ještě několik unikátních vozů. S tímto vám mohou pomoci i vaši blízcí. Můžete to dát třeba jako tip na svatební dar. Řešíte-li také rozvoz svatebních hostů, je vám k dispozici sedmimístný mikrobus VW California Beach.
 

Profesionalita a příjemné vystupování je pro nás základem. Pokud se spolu závazně domluvíme na termínu, nemusíte se obávat, že bychom upřednostnili výhodnější zakázku.
Nyní již přijímáme objednávky na termíny v roce 2019, které se pomalu, ale jistě začínají plnit. Neváhejte se ozvat, pracujeme po celé ČR.
V případě dotazů nás kontaktujte. Těšíme se na spolupráci! :-)

Ilona Pavlatová

Dvojnásobná mistryně ČR v make-upu –
svatební líčení a účesy pro nevěstu a hosty
www.ipmakeup.com  tel. 606 835 767
 

Tomáš Svoboda

Svatební fotograf
www.svatebnifotobrno.cz, tel. 725 662 042

David Kšica

Newport Car, pronájem unikátních vozů s řidičem
www.newportcar.cz, tel. 608 402 850