Kosmetika Brno

KOSMETIKA BRNO

Pravidelná kosmetická péče je stejně důležitá jako zdravá strava a pohyb. Chcete-li udržet vaši pleť v dobré kondici co nejdéle, absolvujte kosmetické ošetření v intervalech cca 1x za měsíc a věnujte se důsledné domácí péči. Důležitou součástí je také relaxace, kterou si můžete dopřát v salonu IP Makeup při kosmetické masáži a speciálních maskách.

Přejete-li si užít maximální péči s cca dvouhodinovou relaxací?

Salon IP Makeup Vám nabízí ošetření DeLuxe, které obsahuje zábal na ruce, odlíčení, depilaci obočí, peeling, hloubkové čištění pleti, ampulku s účinným sérem, ájurvédskou kosmetickou masáž obličeje, trapéze a dekoltu s možností olejové masáže vlasové části, speciální práškovou masku.

Kosmetika Brno | IP Makeup

Vždy doporučuji, ale nenutím, používat přípravky Janssen i pro domácí péči, která je pro pleť velmi důležitá. Produkty Janssen Cosmetics vám mohu po konzultaci objednat.
Kosmetika Janssen je dodávána pouze odborně vyškoleným kosmetičkám a nelze ji koupit na internetu ani v obchodní síti.

Novinka

Laminace obočí

Metoda pro dlouhodobou fixaci a narovnání neposedného obočí. Laminace pomáhá zlepšit stav chloupků a zajišťuje maximálně přirozený vzhled. Díky arganovému oleji a keratinu se vaše obočí zjemní a posílí.  Součástí laminace je také barvení speciálními barvami na řasy a obočí TANA Color, které vyživují a jsou velmi šetrné. Laminace vydrží až 4 týdny.

Pro co nejlepší efekt a výdrž doporučujeme každý den používat TANA Balsam Roll s obsahem včelího vosku, panthenolu a lanolinu, který obočí upraví a zlepší jeho kondici.

Pro laminaci používám značku Thuya.

Délka procedury 45-60min

Cena – 590,- Kč

Pozor!

Po dobu 24 hod. od aplikace je důležité na obočí nic dalšího neaplikovat a co nejvíce omezit i styk s vodou.

U velmi řídkého nebo téměř žádného obočí se laminace nedoporučuje.

U aplikace permanentního make-upu je nutné vyčkat až do úplného zhojení.

Ceník kosmetického ošetření.

IP Makeup, Kosmetika Brno