TANA Cosmetics

Je značka profesionální německé kosmetiky. Jde o rodinný podnik působící na trhu již od roku 1935. Zakladatelem firmy TANA Cosmetics byl Kurt Fortmann strýc současného majitele Ronalda Fortmanna. TANA Cosmetics se stala oblíbenou především díky snadnému a univerzálnímu použití. Pracovat s ní zvládne opravdu každý.
TIP! Naučte se snadno a rychle nalíčit ve škole líčení.

Výhradním distributorem značky TANA Cosmetics pro Českou Republiku je Ilona Pavlatová. Pro zakoupení výrobku značky TANA navštivte náš E-Shop.

TANA Cosmetics Brands

 • TANA
  stěžejním produktem jsou špičkové profesionální barvy na řasy a obočí, které jsou velmi šetrné a řasy zároveň vyživují. Barvy rychle chytají a dlouho vydrží.
 • EGYPT WONDER
  jsou minerální samozabarvovací pudry, které se hodí ke všem barevným typům pleti. Jsou vhodné pro ženy i muže libovolné věkové kategorie. Tyto pudry jsou známé i pod pojmem „egyptská hlinka“.
  Více se dočtete v eBooku zdarma.
 • MANOA  CRISTAL
  je program péče o nehty, který byl vytvořen po vzoru japonské manikúry.  MANOA CRISTAL nejen pěstí a poskytuje nehtům přirozenou ochranu, ale dodává krásný lesk bez použití laků. Je vhodný pro ženy i muže jako většina produktů řady TANA Cosmetics a EGYPT WONDER.