O mně

Jmenuji se Ilona Pavlatová a pracuji jako vizážistka, kosmetička a fotografka.

Vizážistikou se aktivně zabývám od roku 2003. Ve stejném roce jsem začala publikovat svoje práce v odborných časopisech (Kadeřnická a kosmetická praxe, AbsolutLOOK, Hair & Beauty, Studio Zone, RoadRide, Motohouse, Fashion Club, Linda Speciál). Od roku 2006 jsem se úspěšně účastnila řady soutěží v líčení. V roce 2012-2013 jsem učila předmět styling na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

V roce 2007 a 2012 jsem získala titul Mistryně ČR v Make-upu.
Zúčastnila jsem se finále mistrovství Evropy – International master’s award make-up Mnichov.
Nyní působím také jako členka odborné poroty soutěží v make-upu.

Mezi osobnosti, které prošly mýma rukama patří např. Michaela Ochotská, Jana Doleželová, Vlaďka Erbová, Aneta Vignerová, Tereza Fajksová, Lucie Křížková, Renata Langmanová, Lucie Hadašová, Felix Slováček ml. a jiní.

S celostátní internetovou televizí Mozaika jsem pro Vás natočila několik dílů pořadu Magické proměny Ilony Pavlatové.

Nedílnou součástí přitažlivého vzhledu je pěstěná pleť, proto se věnuji také relaxační kosmetické péči. V kosmetickém salónu využívám profesionální kosmetiku JANSSEN COSMETICS. Při líčení pracuji se špičkovou kosmetikou značky TANA Cosmetics s tradicí již od roku 1935 a maskérskou kosmetikou Make-up Studio Professional, která nabízí velmi širokou škálu produktů. Veškeré produkty, se kterými pracuji, lze zakoupit přímo ve studiu nebo e-shopu. I vy máte možnost naučit se líčit samy sebe v asistované škole líčení. Nabízím líčení a účesy pro jakékoliv společenské události např. svatby, plesy, promoce, prodloužené…

Fotografování je mojí láskou. Je fascinující moci navždy zachytit moment štěstí, radosti nebo vášně. Ráda fotografuji své klienty překvapené po vizážistické proměně, rodiny s dětmi, nastávající maminky, modelingové i business fotografie. Velmi oblíbené se stalo fotografování pro radost žen všech věkových kategorií. Vždy se snažím o příjemnou a uvolněnou atmosféru. Se mnou se trémy z fotografování bát nemusíte!
Setkat se můžeme také na koncertech, které často fotím. Do mého portfolia patří vystoupení hvězd jako např. Vanessa Mae, Alexandrovci, Nazareth, Suzi Quatro, Omega, Slade, Smokie, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Michal Horáček, Marta Kubišová a spousta dalších.

Více o mně se dočtete na blogu.

Těším se na Vás!