REBEL – NOVÝ TREND OD TANA COSMETICS. NAJDI SI SVŮJ STYL!

Podzimní sezóna je v plném proudu, opět má slovo líčení v sytých barvách. Přesto ne každý má odvahu se odvázat. Zbavte se strachu, vystupte z řady a najděte si svůj vlastní styl, který bude originální! Inspirujte se třeba Denisou, která má ve svých osmnácti letech odvahu dělat věci jinak a směle kráčí proti proudu. Nemůžete nic ztratit, tak proč to nezkusit?

 

 

Dokonalá pleť

Chceme-li, aby výrazné líčení vypadalo skutečně dobře, je nutné dbát na dokonalé sjednocení pleti. Pamatujte si také, že na pěstěné pleti vypadá všechno lépe! V tomto případě byla použita podkladová báze  Egypt Wonder primer a Make-up fluid EGYPT WONDER č. 1. Štětcem na make-up vytvoříte snadno a rychle rovnoměrný podklad. Drobné nedostatky spolehlivě zakryje bílá kajalová tužka Egypt Wonder Kajal white.

         

TIP: Aplikujte tužku Egypt Wonder Kajal white na make-up a lehce ji rozklepejte prstem přes místa, která potřebujete zakrýt.

 

Ke konturování obličeje, zvýraznění lícních kostí a stínování očí použijte minerální samozabarvovací pudr Egypt Wonder compact DUO.

 

Obočí

Jednou z častých chyb je nekorespondující barva vlasů a obočí. Pokud máte tmavé vlasy, přizpůsobte tomu i barvu vašeho obočí. Pomocí produktu TANA tříbarevný stín na oči a obočí – tmavý   snadno dosáhnete optimálního odstínu. Nevíte-li si rady s tvarem, využijte některou ze šablon obsažených v setu.

TIP: Snadného a rychlého nalíčení obočí dosáhnete seříznutým štětcem z přírodního vlasu.

 

Oči

Pro originální nalíčení očí budete potřebovat pouze bílou a černou tužku. Bílou tužku aplikujte do vnitřní třetiny horního i spodního víčka, do těsné blízkosti řas a rozmažte.

TIP: V případě menších očí naneste Egypt Wonder Kajal white také na vnitřní linku. Oko se opticky zvětší a pohled rozjasní.

Linku a tečky vytvoříte černou tužkou Egypt Wonder Kajal.

 

 

TIP: Jak zafixovat černou tužku, aby co nejdéle vydržela? Po nanesení linku upravte seříznutým štětcem do požadovaného tvaru a lehce přetáhněte tmavým tříbarevným stínem. Linka se tak stane odolnou proti otěru.

Řasy

Krásné, dlouhé a husté řasy jsou především otázkou správné volby řasenky. Mascara TANA Hy! splňuje vše, co od řasenky očekáváte. Díky patentovanému kartáčku řasy natočíte a rozčešete, aby nepůsobily slepeným dojmem. Obzvláště dlouhých a hustých řas dosáhnete aplikací tří vrstev řasenky.

Rty

Červená rtěnka dnes není nic mimořádného, ale Egypt Wonder Rtěnka Cherry Edition – Intense Red s příchutí višní obsahující navíc vzácný abysinianový olej, to už je něco zcela nevšedního.

Okořeňte tuto rtěnku ještě černou konturou pečlivě rozmazanou do ztracena a váš styl Rebel je hotový!

TIP: Přesného nanesení rtěnky i kontury dosáhnete stětcem na rty Slim line.

 

Nebojte se ničeho, pusťte se hned do toho! 😉

 

Model: Denisa Kšicová
Make-up & photo: Ilona Pavlatová
Námět líčení: Denisa Kšicová
Označeno , , ,