CO STÁLO ZA MÝM ROZHODNUTÍM PSÁT BLOG?

Kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že budu psát blog, pravděpodobně si poklepu na čelo. Jak už to ale chodí, život přináší spoustu změn.

Všechno zlé k něčemu dobré!

Začátek roku 2015 byl pro mne plný zvratů. Během dvou měsíců nastalo více změn než za posledních pět let. Znovu jsem se utvrdila v tom, že vše co se nám v životě děje, má nějaký smysl. V každém případě nás to má posunout dál.

Najednou jsem si uvědomila, že v první řadě potřebuji pohnout se svým profesním životem, který začal upadat do stereotypu. Hledala jsem způsob, jak více přiblížit ostatním obor, kterým se již dlouhá léta zabývám.

Náhody neexistují!

Koncem února jsem se dostala k paní Hance, která se zabývá energiemi. Šla jsem k ní řešit sice úplně jiný problém, ale paní Hanka nějak zabrousila na psaní blogu. Zjistila jsem, že moje představy o blogu jsou hodně zkreslené. Vzápětí jsem pochopila, že to vlastně je docela dobrý nápad.

Samozřejmě jsem byla na pochybách, jestli má vůbec smysl něco takového psát, vždyť internet je přece zahlcen různými videi, fotkami, články o líčení, kosmetice a radami, jak být ještě krásnější.

Uvědomila jsem si, že každý na to má trochu jiný pohled a je spousta lidí, kteří v mém blogu mohou najít odpovědi na své otázky. Napadlo mě hned několik témat, na které jsem před lety hledala sama odpověď. Profesionál i lajk si zde jistě najde svoje téma.

Co je mým cílem?

Svým klientům se snažím pomoci, aby si zvedli sebevědomí a cítili se krásnější a žádanější. Vždy mám velkou radost, když zjistím, že jim mé rady pomáhají a řídí se jimi. Pochopitelně se objeví i jedinci, kteří budou tvrdit, že to nejde a najdou si spoustu „rozumných“ důvodů.

K tomu lze říci jen: “KDE JE VŮLE, TAM JE I CESTA.” (Georg Bernard Shaw)

Najdete se v některém z těchto tvrzení?

– Neumím se líčit, nemám na to talent.
– Je to na mě moc složité.
– Mám málo času, raději si přispím.
– Nemám cit pro barvy.
– Kosmetika není pro muže.
– Partnerovi se nelíbí nalíčené ženy.

Věřím, že i vy najdete odpovědi na své otázky a bude vám tento blog přínosný.