MŮJ PŘÍBĚH

Již více než 12 let se věnuji vizážistice a učím ženy, jak být krásné snadno, rychle a s pomocí minima prostředků.

Je to krásný pocit, když se ráno vzbudím a vím, že vypadat dobře po celý den není nic složitého. Stačí vstát o jen pár minut dříve. Základní úpravu zvládám do pěti minut. Nemusím se probírat hromadou zbytečné kosmetiky, kterou v podstatě ani nepoužívám. Stačí mi pouze pár věcí, se kterými zvládnu vypadat dobře při každé příležitosti. Nemusím přemýšlet nad barvami ani nad oblečením, které si chci vzít na sebe. Mohu si bez obav tyto věci vzít s sebou např. i na palubu letadla. Není žádný problém vypadat dobře i při sportování. Cítím se prostě fajn!

Takto tomu ale nebylo vždycky…

V mládí jsem neměla mnoho sebevědomí, ze všech stran jsem slyšela, že nejsem hezká, mám rovnátka, buclaté tváře, velký nos… Jak jistě tušíte, to na sebedůvěře zrovna nepřidá. V líčení jsem tehdy spatřila jakousi naději vypadat lépe a zvednout si tím i pokleslé sebevědomí. Doslova jsem se k touze vypadat lépe upnula. Tenkrát nebylo mnoho publikací a nebyl ani internet, takže bylo obtížné se k informacím dostat. Začala jsem tedy s praxí sama na sobě.

Vyzkoušela jsem nespočet možností a postupně si začala uvědomovat, co vypadá dobře a co naopak není úplně ideální. Vzácně se v časopisech objevovaly trendy v líčení, ale poměrně rychle jsem pochopila, že to není pro každého. Pořídila jsem si kde co, a za chvíli jsem byla zahlcena hromadou kosmetiky, kterou jsem ani nepotřebovala nebo nebylo možné ji použít pro každodenní potřeby. Navíc s některými věcmi nebyla vůbec jednoduchá práce. Trvalo docela dlouho, než se mi podařilo vytvořit něco, co aspoň trochu odpovídalo mé představě. Rozhodně jsem neměla chuť každý den trávit u zrcadla více času než je nutné.

V roce 2003 jsem se rozhodla absolvovat vizážistický kurz, kde byla mým lektorem paní Bohumila Christophová (zástupkyně značky Janssen Cosmetics a v dnešní době soudní znalec v oboru kosmetika a vizážistka). Zůstaly jsme v kontaktu a o dva roky později mi nabídla spolupráci. Jednalo se pro mě o dosud neznámou značku TANA Cosmetics, která měla mimo jiné řadu Egypt Wonder (Egyptský zázrak) můžete ji znát i pod pojmem „Egyptská hlinka“. Z počátku jsem na to koukala, říkala jsem si, co se s tím dá dělat? Moc mě tato kosmetika nelákala, protože nebyla barevná, dokonce mi přišla až nudná. Zkrátka na první pohled nezaujala.

Čím delší byla moje zkušenost s touto kosmetikou, přicházela jsem na další výhody a způsoby použití. Pracovala jsem s ní na českých i zahraničních veletrzích, kde jsem okamžitě dostávala zpětnou vazbu od klientů a byla jsem velmi mile překvapena. Během devíti let na českém trhu značka TANA Cosmetics několikrát změnila distributora, což jak se bohužel ukázalo, jí rozhodně neprospělo. Bylo mi líto, že se u nás nedokážou prosadit tak skvělé věci, které jsou v zahraničí velmi populární.

Mým tajným snem bylo získat ji do svých rukou a pokusit se o “vzkříšení”. Pokud něco opravdu chcete a věříte tomu, splní se to! tanacosmetics.czUž mnohokrát se mi to v životě potvrdilo a tak na začátku roku 2014 přišel email od majitele značky pana Ronalda Fortmanna, kde mi nabídl výhradní distribuci pro ČR. Bylo to jako blesk z čistého nebe a asi tušíte, že jsem dlouho neváhala. Během devíti let práce s Tanou jsem nasbírala dostatek zkušeností, ale co bylo asi nejdůležitější, získala jsem k ní vztah. Dnes mohu říci, že nabízím a pracuji s kosmetikou, kterou mám skutečně ráda a věřím jí. Pořádám kurzy líčení a semináře, kde učím jak tuto kosmetiku správně používat. Mám velikou radost, když vidím, že moje zkušenosti jsou užitečné i pro ostatní.

Aby kosmetika TANA dobře sloužila, je potřeba se s ní lépe seznámit a dozvědět se o jejích výhodách více. Proto jsem se rozhodla podělit se s vámi o zkušenosti, které jsem během své dlouholeté praxe s kosmetikou TANA nasbírala. Budete překvapeni co všechno se dá udělat s pomocí minima produktů.